מי אנחנו?

גולדפרב זליגמן, ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בישראל, נמנה עם שכבת עלית של משרדים המעניקים שירותים משפטיים מגוונים באיכות בינלאומית.

המשרד מונה למעלה מ- 300 עורכי דין, מעל ל- 100 מהם שותפים, וניסיון של מעל 90 שנה בחזית המשפט בישראל. מבין שורותיו יצאו שניים מהבולטים בשופטי בית המשפט העליון – יואל זוסמן ואלפרד ויתקון.

Read more

משרדנו מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים ונמנה עם המשרדים המובילים בישראל בתחומי המשפט השונים בהם הוא עוסק, לפי דירוגים בינלאומיים ומקומיים דוגמת: , The Legal 500, Chambers & Partners, Dun’s 100 BdiCode, IFLR1000 ואחרים.

היכולת של המשרד לשמור על מובילות ומקצועיות כל כך הרבה שנים מבוססת על ה DNA שלנו – כזה שיש בו שאיפה מתמדת להתעדכן במגמות וחידושים, בדינים מקומיים ובינלאומיים, לשחות בהיבטים משפטיים אבל גם עסקיים, להיות בצמתי הכרעה רגולטוריים וליצור, לנהל ולחזק קשרים ענפים עם לקוחות, קולגות וממשקים נוספים.

התמחות בגולדפרב זליגמן

התמחות היא תקופה משמעותית עבורכם, היא נקודת הפתיחה לקריירה שאתם מבקשים לעצמכם.
חשוב שתדעו שהיא תקופה משמעותית גם עבורנו… היא התקופה שבה אנחנו מכשירים ומגדלים את עורכי הדין והשותפים העתידיים שלנו.

כמשרד שכבר הכשיר אלפי מתמחים אנחנו מסתכלים על ההתמחות בראיה לטווח רחוק – זו הסיבה שאנו מגייסים לא רק את הטובים ביותר ובעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להיות טובים במקצוע – אלה את מי שהיינו רוצים לעבוד לצידם, לצמוח איתם, להיות חלק מהדרך הארוכה שלהם.
בדיוק בגלל זה הדברים שחשובים לכם, חשובים גם לנו:
השתלבות בליבת העשייה המשפטית מהרגע הראשון, חיבור לתחומים שמעניינים אתכם, סביבת עבודה נעימה, שילוב חברתי במארג הארגוני, צמיחה ולמידה אישית ומקצועית, ותנאי עבודה מכבדים.

Read more

תפיסת העולם הזו היא לא רק מילים שכתובות באתר, אפשר להרגיש אותה במסדרונות שלנו, בחדרי הישיבות ובפידבקים מעובדים בעבר ובהווה.

אבל עד שתחוו את זה בעצמכם, הנה שלושה דברים שאתם חייבים לדעת על ההתמחות אצלנו:

 • תכנית התמחות בגולדפרב זליגמן היא תכנית בהתאמה אישית. אנו מתייחסים לכלל הצרכים והשאיפות של כל המתמחים ומאפשרים להם להשתלב ולצמוח במשרד בכיוונים שמדויקים עבורם. הדיוק הזה מוכיח את עצמו ומשפר את שביעות הרצון הן של המתמחים המשולבים בעומק תהליכי העבודה והן של הצוות שעובד לצידם.
 • שיטת ההתמחות היא “פול מחלקתי”– המתמחים משובצים למחלקה ופועלים מול כל עורכי הדין במחלקה. אנו מאמינים שזו הדרך המהירה וטובה ביותר להשתלבות במשרד הן ברמה המקצועית והן ברמה החברתית.
 • המשאב האנושי היה תמיד אחד ממפתחות ההצלחה שלנו והדאגה לרווחתו של הפרט היא ערך מנחה בפעילות המשרד ואנו מציעים למתמחים תנאים מצוינים, הן בתלוש השכר והן בהטבות ותנאים משלימים שלא תמצאו בשום משרד אחר (יום עבודה קצר, חמישי חופשי – 4 סופשים ארוכים בשנה ע”ח המשרד, ימי גיבוש, נופש משרדי בארץ ובחו”ל, מענק הישארות ועוד…)

אז עכשיו, כשאתם יודעים מה חשוב לנו, ומה אנחנו מחפשים, זה הזמן לדייק מה מעניין אתכם…

במשרדנו פועלות 14 מחלקות מקצועיות שונות בקשת רחבה של תחומי עיסוק, וביניהם: דיני חברות, משפט מסחרי; שוק הון בישראל ובעולם; מיזוגים ורכישות; היי-טק; נדל”ן; תכנון ובניה; ליטיגציה מסחרית, תאגידית (לרבות תובענות ייצוגיות ונגזרות) ופלילית (“צווארון לבן”); מיסים; תעשייה; תשתיות; מימון; בנקאות; הגבלים עסקיים ותחרות; אנרגיה; רגולציה; קרנות השקעה; דיני עבודה ורילוקיישן; ביטוח וניהול סיכונים; דיני סביבה וקיימות; קניין רוחני; משפט מנהלי; לשון הרע; כינוסים ופירוקים; יישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות; ועוד.

אנו מחפשים מתמחים חרוצים, סקרנים, בעלי חשיבה ‘מחוץ לקופסא’ ובעלי יכולת עבודה בצוות. אנו מחפשים את האנשים הטובים ביותר, לא רק כמשפטנים, אלא, בעיקר, כבני אדם, כשחקני צוות וכחברים.

אם אתם מרגישים שמשהו מזה מדבר אליכם, אנחנו כנראה המקום הנכון בשבילכם.


מבנה הפירמה


תנאי התמחות

 • יום עבודה קצר

  פעם בשבוע

 • נופש משרדי שנתי

  בארץ או בחו"ל

 • חמישי חופשי משרדי

  אחת לרבעון

 • ימי גיבוש

  מחלקתיים ולמתמחים

 • העשרה

  פעם בחודש

 • HAPPY HOUR

  פעם בחודש

 • מענק השארות

  20,000 ש"ח

 • קורס הכנה למבחן

  במימון המשרד


הפנים מאחורי ההתמחות

רואי גרוס, מתמחה במחלקת נדל"ן

“ההתמחות בנדל״ן מאפשרת לי לחוות התנסות משמעותית ומעשירה הכוללת ליווי עסקאות מסוגים שונים ומגוונים, החל במכירות מיזמים, רכישות ומכירות בין אנשים פרטיים, דרך ליווי פרויקטי התחדשות עירונית וכלה בטיפול בקבוצות רכישה.

הגיוון, עבודת הצוות כיחידה אחת מאוחדת ומגובשת, יחד עם ההדרכה, הליווי האנושי, ומתן האפשרות להתנסות בעצמי, מהווים עבורי סיפוק עצום, והזדמנות אמיתית לרכוש ידע מעשי וניסיון בתחום.”

יש לכם שאלות? דברו איתי: roee.gross@goldfarb.com

יובל לוין, מתמחה במחלקת חברות, מימון ותשתיות

אני מתמחה במחלקת חברות, מימון ותשתיות בדגש על תחום המימון, הבנקאות והרגולציה הפיננסית.

במהלך ההתמחות אני נחשפת לתהליך המלא של עסקאות מימון ולוקחת חלק בשלבים השונים, החל מהפגישות עם הלקוחות, הכנת מסמכי העסקה ועד לחתימת ההסכם והשלמת רישומי הבטוחות במרשמים הרלוונטיים. בנוסף, אני לוקחת חלק בליווי וסיוע ללקוחות בהליכי קבלת רישיון למתן שירותים פיננסיים וייעוץ בתחום הרגולציה הפיננסית בכלל. תחום המימון הינו רחב מאוד והעבודה במחלקה מגוונת ומאפשרת ללמוד המון ולהתמקצע.

בתור סטודנטית היה לי ברור שאני רוצה להתמחות במשרד גדול ומקצועי שיתרום לקידום האישי ולהתפתחות המקצועית.
אך יותר מכך, היה לי חשוב להתמחות במקום אנושי ומשפחתי שיאפשר לי להביא את מי שאני ולהרגיש חלק מ.. ולא רק בורג קטן במערכת גדולה. ושלא יהיה ספק – גולדפרב זליגמן היא מכונה גדולה ומשומנת! אך היא מכונה שמופעלת על ידי המון אנשים טובים ואנושיים שהופכים את חוויית העבודה כאן לנעימה ומפרגנת לצד הלמידה והפיתוח האישי.

בעיניי, אחד היתרונות המשמעותיים בהתמחות כאן נעוץ בשיטה של “משרד קטן בתוך משרד גדול”. בשיטה זו אנחנו זוכים להנות מהיתרונות של משרד גדול ומוביל, הלוקח חלק בעסקאות מהגדולות והמשמעותיות במשק, לצד יחס אישי וליווי מקצועי בהתאמה אישית בזכות החלוקה למחלקות קטנות.

יש לכם שאלות? דברו איתי: yuval.levin@goldfarb.com

לין אוחיון, מתמחה בליטיגציה במחלקת רגולציה ותעשייה

“להיות מתמחה במחלקת רגולציה ותעשייה זה ממש כמו להתמחות במשרד בוטיק, אך עם כל היתרונות של משרד גדול.

הגעתי למחלקה של עו”ד מוטי ארד וכשהתראיינתי אמרו לי שהתיקים של מוטי הם הכי מעניינים, לקח לי בדיוק שבוע להבין שזה אכן כך.

מהיום הראשון בהתמחות נתנו לי להרגיש שאני חלק בלתי נפרד מהצוות המשפטי, מה זה אומר אתם שואלים?

זה מתחיל בלהכיר וללמוד את התיקים, ממשיך בכניסה לישיבות עם לקוחות, השתתפות בגישורים, התלוות לדיונים בבתי משפט, וכמובן התנסות בכתיבה משפטית מהרגע הראשון תוך ליווי אישי של השותף וקבלת פידבקים שוטפים על העבודה.

ובקיצור, התמחות מאתגרת, דינמית ומעניינת שחשפה אותי לפרקטיקה של עולם המשפט, ולא מפסיקה להפתיע…”

יש לכם שאלות? דברו איתי: lin.ohayon@goldfarb.com


מהתמחות לשותפות

רואי ליבר, שותף במחלקת חברות וטכנולוגיה

לפני קצת יותר מ- 10 שנים התחלתי התמחות בגולדפרב זליגמן. רווק, תל אביבי, בלי ילדים, עם אייפון 4 ובלי פייסבוק.

היום אני שותף בגולדפרב זליגמן, נשוי, גר בגבעתיים, שלושה ילדים, האייפון הפך לגלקסי ועדיין בלי פייסבוק.

בדרך עברו לא מעט עסקאות שליוויתי, הסכמים שהכנתי, פגישות, משאים ומתנים, לקוחות, קפה וופל לימון במטבחון, ארוחות צהרים מחלקתיות, טיולים משרדיים ובגדול אווירה מעולה – שגורמת לזה שבמשך 10 השנים האחרונות לא הייתה לי שביזות יום א’ אפילו פעם אחת.

העבודה לא נעשתה קלה יותר וגם לא פחות תובענית, אבל היא דינמית ומעניינת, עם הרבה אדרנלין, ואתה מוצא את עצמך, משנה לשנה, מתפתח, צובר ניסיון, מקבל יותר ויותר החלטות, לוקח אחריות, מנהל לקוחות ואפילו, מי היה מאמין (?!), יודע לענות לשאלות של המתמחים ולהדריך אותם בעבודתם (אני, שרק לפני שניה הייתי שם…).

אז איך זה לעבוד כמעט 10 שנים באותו המקום (בזמן שהחבר ההייטקיסט שלכם עבר כבר 4-5 עבודות)? האמת שממש אחלה. בתוך מקום העבודה שלא השתנה והבניין שנותר אותו בניין, אני, אישית, למדתי והתפתחתי המון (ועדיין לומד ומתפתח), הגעתי להישגים והתקדמתי – הכל בתוך הבית. בתוך גולדפרב זליגמן.

מאיה נוסבאום רפפורט, שותפה במחלקת ליטיגציה מסחרית ובינלאומית

המסע שלי התחיל בזליגמן, ובניגוד לכל הציפיות לא היה רק מסע מקצועי, אפילו רחוק מזה.

הוא היה בראש ובראשונה מסע של צמיחה והתפתחות אישית ובינאישית, שלא הפסיק גם לאחר השותפות… (וכמה טוב שכך). מסע, שלא עברתי לבד, אלא בליווי של מי שהפכו להיות חבריי הקרובים ביותר, אשר ידעו לתת עצה טובה, להחזיק את היד כשצריך, אך לא פחות חשוב מכך, גם לשחרר אותה כדי לאפשר לי להתנסות ולחוות (ולהושיטה שוב כשנפלתי…), שידעו לשתף אותי בשיח מקצועי ולהפרות את מחשבותיי עד לניתוח הדק והמדויק, שזיהו כשנזקקתי לחבר וגיבו ללא תנאי, גם כשהבית “קרא לי”.

המעטפת התומכת הזאת, שהייתה שם עבורי עוד מצעדיי הראשונים כמתמחה, אפשרה לי לחשוש, אך להיות מספיק בטוחה להתנסות ולנסות (ומקסימום גם להצליח…); לנסות ולהתנסות, אך לא לשכוח להיוועץ ולהסתייע. ובתוך המעגל השוטה הזה, ליצור תנועת ספירלה להתקדם ולקבל פרספקטיבה נכונה על המקצוע ועל מורכבותו.

המסע עוד נמשך ויום ביומו אני עדה לפערים של המקצוע – לצד עניין בלתי פוסק, למידה יומיומית ונגיעה בכל תחומי החיים באשר הם (כולל הרכבת צינורות למדידת לחץ מים בשדה חקלאי…), ניצבים אתגרים של התמודדות עם לקוחות או עם מערכת המשפט; לצד ניהולן של מחלוקות מול צדדים יריבים, ניתן לרכוש חברים, שירחשו לך אמון; לצד מטען אמוציונאלי המגיע עם כל סכסוך, עומד הרצון הכן לפתור אותו בשלום; לצד אתגר מחשבתי ומלאכת מחשבת של ניתוח, מחשבה וכתיבה, עומד יריב הזמן. פערים, שאת הגשר המקצועי ביניהם, בניתי (ואני עדיין בונה) באמצעות ארגז כלים, שהולך ומתמלא, בין בדוגמאות אישיות (והיו לי את הטובות מכולן), בין בטיפ זהב ובין בהתנסות אישית בין שלל ההזדמנויות שניתנו לי לאורך הדרך, עוד מימי כמתמחה וגם… כשותפה.

אורית קרמר, שותפה במחלקת חברות, מימון ותשתיות

את ההתמחות התחלתי בעת שיא עונת ההנפקות בשוק ההון הישראלי. תקופה של גאות שבה כל משימה שניתנה לי כמתמחה, קטנה כגדולה, כללה מעורבות בליבת העשייה העסקית בישראל. אחרי לימודי המשפטים, העבודה המעשית בהתמחות הייתה לי הארה של ממש. עם חזרתי למשרד כעורכת דין, זכיתי ליהנות מהוורסטיליות והמגוון של המקצוע המשפטי בתחומי המשפט המסחרי. ככל שחלף הזמן השתלבתי יותר בתחומי המימון, הבנקאות והרגולציה הפיננסית, תחום רחב הכולל החל מליווי של חברות עסקיות בעסקאות מימון אל מול גופים פיננסיים בישראל ובחו”ל, ליווי וייעוץ לגופים פיננסיים שונים ואף ייעוץ בתחום הרגולציה הפיננסית, תחום אשר התפתח לאין ערוך בעשור האחרון.

כיום, אני יכולה להסתכל בסיפוק על הניסיון המקצועי שרכשתי במשרד ועל הכלים החשובים בהם הצטיידתי כבר משלב ההתמחות ולאורך השנים כעורכת דין במשרד. כל אלה מסייעים לי היום במסגרת עבודת הצוות המשרדית.

החל משלב ההתמחות ועד היום כשותפה במשרד, זכיתי לעבוד עם שותפי המשרד, עורכי הדין ומתמחים מהמעלה הראשונה, לכל אחד מהם חלק משמעותי מהעבודה המשפטית המקצועית והאיכותית במשרד.


שאלות ותשובות

שיטת ההתמחות הנהוגה במשרד הינה "התמחות בהתאמה אישית" שלפיה הבחירה בתחום ההתמחות היא בחירה שלכם, בזמן הזימון לראיונות. במשרד יש 14 מחלקות, יש לנו 5 מחלקות מסחריות, 4 מחלקות ליטיגציה, מחלקת נדל"ן תכנון ובניה, מיסים, איכות הסביבה, הגבלים עסקיים ודיני עבודה. ההתמחות היא בפול מחלקתי –הנכם משובצים למחלקה מסוימת ועושים את ההתמחות באותה מחלקה מול מספר עורכי דין. המתמחים עובדים כחלק מצוות המחלקתי. ככלל, מתמחי המשרד משתייכים למחלקה מקצועית אחת לאורך כל תקופת התמחותם. עם זאת, כחלק מההשקפה המשרדית להתאים לכל מתמחה את התמחותו בהתאם לכישוריו ורצונותיו, המשרד מציע מספר תקנים למתמחים המעוניינים לשלב בהתמחותם התנסות מעשית בשני תחומי משפט במחלקות שונות כדוגמת שילוב בין שנה התמחות במחלקת הליטיגציה וחצי שנה במחלקה המסחרית וזאת כדי לאפשר מימוש אישי מוצלח לכל מתמחה.
מתמחי המשרד נהנים מסביבת עבודה פונקציונאלית, חדשה ונעימה: בניין משרדים חדיש, חדרי עבודה בעלי אזורי עבודה אישיים, ספריה משפטית רחבה ועשירה, בכל קומה - מטבחונים בהם כיבוד קל, שתייה קלה ושתייה חמה, חדר אוכל מרכזי עם טלויזיה ועוד.
שעות עבודת המתמחים במשרד הינן 19:00 – 09:00 .במידת הצורך, מועסק הצוות המשפטי מעבר לשעות אלה, בכפוף להוראות הדין. מתמחה שמסיים לעבוד בשעה מאוחרת מקבל ארוחת ערב ומונית חזרה לביתו על חשבון המשרד.
ההתמחות ידועה כתקופה שבה עובדים קשה. באופן כללי, המקצוע שלנו מתאפיין לעיתים בשעות מרובות. אנחנו מאמינים שאפשר וצריך למצוא איזון מבלי לפגוע במקצועיות ולכן, לכל העובדים (כן, גם למתמחים) יש יום בשבוע אשר מוגדר יום עבודה קצר. בנוסף, 4 פעמים בשנה, אחת לרבעון אנחנו סוגרים את המשרד ביום חמישי ומאפשרים לכולם לצאת לסופ"ש ארוך. ימי החופש הם ע"ח המשרד, ולא ע"ח ימי החופש של העובדים.
כן. מתמחי המשרד, לצד הצוות המשפטי, זוכים להכשרה מקצועית שוטפת לאורך שנת ההתמחות - הרצאות מקצועיות חודשיות בתחומי העיסוק של המשרד, הרצאות של מרצים מן החוץ, עדכוני חקיקה ופסיקה ועוד.
כמובן. המתמחים, לצד הצוות המשפטי והצוות המנהלי, נהנים מימי כיף מחלקתיים; ימי הכשרה, טיול וגיבוש כלל משרדיים; ״ HOUR HAPPY ״ חודשי; 'הרצאות עמיתים' של שותפים במשרד; פעילויות התנדבותיות שונות; ימי גיבוש למתמחים; יציאות משותפות; ועוד.
כן. המשרד מממן את קורס ההכנה לבחינות הלשכה במלואו, ומשמש כתובת, מקצועית ואישית, עבור המתמחה גם לאחר תום תקופת ההתמחות.
מה עוד? עוד הרבה... פעם בשנה נופש מפנק בארץ או בחו"ל (ברצלונה, דובאי), HAPPY HOUR פעם בחודש, ימי גיבוש מחלקה שכל פעם מפתיעים מחדש, ימי גיבוש למתמחים , סדרת הרצאות העשרה למתמחים... ויש עוד - אבל תשאירו לנו גם קצת להפתיע אתכם...

כאן מתמחים בכיף


ליצירת קשר:

03-6089936 interns@goldfarb.com

להצטרפות לרשימת התפוצה לעדכונים וכנסים